COACHING

Marcin Mańka

Ekspert prowadzący

Jako jedyny w Polsce psycholog, trener kompetencji miękkich, coach w tak unikalny sposób łączy profesjonalne wykształcenie i doświadczenie.

Wykształcenie psychologiczne (3 szkoły) i prawnicze. 17 lat w roli prezentera m. in. Radio ZET, TVP 1, TVP Info, Polsat.

Doświadczenie biznesowe i w pracy na stanowiskach managerskich (sprzedaż, relacje). Prowadzenie międzynarodowych eventów i konferencji. Bardzo bogate doświadczenie szkoleniowe.

Blisko 70 listów referencyjnych od największych światowych korporacji takich jak Coca-Cola, Oriflame czy PWC.

Marcin-Mańka-2

KCR

Coaching z Marcinem to niezwykła podróż w głąb siebie – tam gdzie rozpoczyna się rozwój. Każde spotkanie było niezwykle wartosciowe, inspirujące, rozwijajace, zaskakujące absolutnie polecam i żałuję, że to już koniec.

Aleksandra Salawa
Global Director of Patient Recruitmant Solutions
CURANDUS sp. Zoo

Slovakia Lotte Chemical

Marcin jest coachem z ogromnym wyczuciem ludzi i biznesu. Jest również bardzo inspirujący. Zdecydowanie rekomenduję jego usługi.

 

Maciej Kiepurski
Sales Manager Poland, Hungary, the Czech Republic
Slovakia Lotte Chemical

Streetcom

Marcin jest jedną z tych osób, która zaraża pozytywną energią i pasją, zachęcając swoje otoczenie do podjęcia działań i przekraczania swoich ograniczeń. Pomógł mi odnaleźć równowagę miedzy życiem zawodowym a prywatnym. 

Wojtek Zdunek
Global Sales Manager
Streetcom

DOŚWIADCZENIE I WYKSZTAŁCENIE

 • Wykształcenie: psychologia, prawo, szkoła treningu psychologicznego, międzynarodowy certyfikat coach icf, roczny kurs aktorski, w trakcie doktoratu
 • prowadzenie projektów szkoleniowych i doradczych dla największych firm, współpraca z międzynarodowymi firmami konsultingowymi na polu HR, a także prowadzenie wielu prestiżowych eventów (rangi europejskiej i światowej), w tym międzynarodowe spotkania premierów, naukowe i gospodarcze,
 • przeprowadził unikalne w skali światowej badania, które pokazały, że wizerunek pracownika przekłada się na postrzeganie firmy,
 • ponad 17 lat doświadczenia w pracy w mediach – prasie, radiu (Radio ZET, Roxy FM, Radiostacja), a przede wszystkim w telewizji (TVP 1, TVP Info, Polsat, TVN), Obecnie – współprowadzący Studio LOTTO, oraz juror w programie Polsatu Make Me Over – Wielka Zmiana, ekspert psycholog w programach telewizyjnych między innymi Pytanie na Śniadanie,
 • praca w działach sprzedaży na stanowiskach managerskich.

DOŚWIADCZENIE MEDIALNE

 • Ekspert psycholog w programach telewizyjnych, między innymi Pytanie na Śniadanie
 • Juror/ekspert wizerunkowy w programie Make Me Over – Wielka Zmiana (Polsat)
 • Prowadzący Studia Lotto
 • Prezenter w Radiu Zet
 • Prezenter w Telewizji TTV – program „Pogodny Poranek”
 • Prezenter w TVP 1 (programy „Za kulisami jedynki”, „Wypasiona zima”, „Quadrans Qltury”, „Studio oprawy TVP1”)
 • Prowadzenie studia festiwalowego Opole 2009
 • Lektor – Telewizja Polska S.A., TVN Warszawa
 • Prezenter w Radiu Roxy FM
 • Prezenter w Telewizji Polsat (programy Quizmania, Halo Kasa).

WYKŁADY, SZKOLENIA I COACHING

Jako jedyny w Polsce psycholog, trener kompetencji miękkich, coach i prezenter w tak unikalny sposób łączę profesjonalne wykształcenie i doświadczenie. Prowadzę znakomicie oceniane wykłady i szkolenia, zarówno dla firm małych i średnich jak i największych światowych korporacji.

Dzięki coachingowi możesz:

 • lepiej wykorzystywać swój potencjał,
 • lepiej określać własną drogę do samorealizacji,
 • osiągnąć wewnętrzną radość i optymizm,
 • zwiększyć odwagę i motywację, by skutecznie realizować swoje marzenia, cele i plany,
 • rozwinąć umiejętność wnioskowania i wybierania najlepszych rozwiązań w danej sytuacji,
 • rozwinąć lub ugruntować pewność siebie i swoich umiejętności,
 • zwiększyć skuteczność na polu zawodowym,
 • osiągnąć większe zadowolenie z życia.

Jak wygląda proces coachingu

Proces coachingu polega na tym, że dowolny problem zamieniasz na cel i planujesz, jak ten cel osiągnąć. Następnie go realizujesz, wykorzystujesz swoje atuty w pokonywaniu przeszkód, dbasz o motywację. Wszystko to czynisz z rozsądkiem i właściwymi proporcjami między pracą a odpoczynkiem. Nie musisz być najmądrzejszy, czy najbogatszy. Wystarczy, że będziesz najlepszą wersją siebie, że w pełni wykorzystasz swoje możliwości, a przede wszystkim osiągniesz wewnętrzny spokój i szczęście.

Jesteśmy przekonani, że możesz więcej niż myślisz! Wielkim wyzwaniem będzie pokonanie własnych ograniczających myśli, zauważenie istniejących w nas metaprogramów, czyli zespołu wewnętrznych przekonań, które decydują o tym, jak patrzymy na świat. Dlatego taki proces wymaga pełnego zaangażowania i solidnej pracy, najlepiej pod opieką doświadczonego eksperta.

Razem z nami:

 • zamienisz problem na cel do osiągnięcia,
 • odpowiednio, zgodnie z zasadami coachingu doprecyzujesz swój cel,
 • ustalisz plan realizacji tego celu,
 • poszukasz źródeł motywacji,
 • zaczniesz działać,
 • osiągniesz sukces.

Uwaga!

Na końcu chciałbym dodać, że nie definiuję tu sukcesu, jako czegoś co samo w sobie jest celem. Jestem przeciwny pseudo coachingowej modzie na ciągłe ulepszanie siebie, na ciągłe podnoszenie efektywności, na szukanie spełnienia w rzeczach i stanowiskach, w ciągłym biegu za byciem najlepszym. Taką modę, łatwo jest sprzedawać, ale mając wiedzę psychologiczną i będąc szczerym nie jestem w stanie się pod tym podpisać.

Coaching widzę jako drogę do zrozumienia samego siebie, do poznania głęboko ukrytych motywacji. Sukces jako zrozumienie tego co naprawdę jest dla Ciebie ważne, a później postawienie pierwszego małego kroku w tym kierunku. Nie na wariata, nie na siłę. W Twoim czasie, w zgodzie z Tobą i z tym czego szukasz. I na końcu dla jasności…taka praca, wcale nie wyklucza spełnienia na polu zawodowym i finansowym. Sprawia jedynie, że widzisz te rzeczy jako skutek działania, a nie cel. Jeśli właśnie działanie stanie się Twoim celem, skutki przyjdą same, a Ty będziesz spełniony dzisiaj, a nie po bliżej nieokreślonym czasie gdy pojawią się owoce.

Coaching odbywa się w formie spotkania na żywo lub online. Life coaching przeznaczony jest dla jednej osoby lub pary. Coaching dla firm dla jednej osoby, kilku, zarządu a nawet całego działu, wtedy sesja odbywa się w formie coachingu grupowego.

Life Coaching

DLA OSÓB PRYWATNYCH

Sesja pierwsza –  diagnoza problemu – 690 zł brutto (czas trwania – 120 min)
Każda kolejna sesja – 490 zł brutto (czas trwania – 90 min
 

COACHING

DLA FIRM

Sesja pierwsza  –  diagnoza problemu – 1690 zł netto (czas trwania – 120 min)
Każda kolejna sesja – od 890 do 1590 zł netto (czas trwania – 90 min)

Power Life Coaching

BARDZO INTENSYWNA SESJA SPECJALNA

To bardzo dobry pomysł, jeśli masz sprecyzowany problem ale nie wiesz jak go rozwiązać, jaką decyzję podjąć, co konkretnie krok po kroku zrobić. Wynikiem tej sesji jest podjęcie decyzji, znalezienie rozwiązania i ustalenie dokładnego planu działania.
Power Life Coaching objęty jest gwarancją wyniku. Jeśli nie uda się znaleźć rozwiązania otrzymasz zwrot pełnej kwoty.

Gwarancja wynik lub zwrot pieniędzy 
Cena sesji Power Life Coaching – 1990 zł brutto (czas trwania 180 – 240 min)

Power Business Coaching

BARDZO INTENSYWNA SESJA SPECJALNA ADRESOWANA DO BIZNESU

To bardzo dobry pomysł, jeśli masz sprecyzowany problem ale nie wiesz jak go rozwiązać, jaką decyzję podjąć, co konkretnie krok po kroku zrobić. Wynikiem tej sesji jest podjęcie decyzji, znalezienie rozwiązania i ustalenie dokładnego planu działania.

Gwarancja wyniku lub zwrot pieniędzy
Power Business Coaching objęty jest gwarancją wyniku. Jeśli nie uda się znaleźć rozwiązania otrzymasz zwrot pełnej kwoty.
Cena sesji Power Business Coaching – 2990 zł netto (czas trwania 180 – 240 min)

 

Jesteś zainteresowany ofertą coachingu?

Zadzwoń: +48 693 425 350

Napisz: kontakt@manka-academy.com

Lub skorzystaj z poniższego formularza.

Regulamin Polityka cookies© Marcin Mańka Akademia Komunikacji i Wizerunku 2017

Szkolenia online