gabinet psychologiczny

Marcin Mańka

Psycholog prowadzący

Jako jedyny w Polsce psycholog, trener kompetencji miękkich, coach w tak unikalny sposób łączy profesjonalne wykształcenie i doświadczenie.

Wykształcenie psychologiczne (3 szkoły) i prawnicze oraz roczny kurs aktorski, który był doskonałym polem badania różnych technik pracy z ciałem i emocjami, niezwykle przydatnych w pracy psychologa, coacha i trenera. Obecnie w trakcie doktoratu z psychologii.

Szkoły psychologiczne: psychologia Uniwersytet SWPS, Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA, roczna szkoła coachingu w ramach projektów unijnych zakończona międzynarodową certyfikacją ICF ważną w 80 krajach.

Ponad 80 listów referencyjnych dotyczących współpracy z małymi i średnimi firmami, a także największymi światowymi korporacjami, które potwierdzają profesjonalizm, wiedzę psychologiczną i niezwykle pozytywne nastawienie w pracy. To część biznesowa, do tego ogromna ilość klientów prywatnych zarówno w ramach konsultacji psychologicznych jak i coachingu.  

Marcin-Mańka-2

DOŚWIADCZENIE I WYKSZTAŁCENIE

Moje doświadczenie uzupełnia praca w mediach, która dla mnie jest bardzo bogatym źródłem wiedzy, który obecnie wykorzystuję jako psycholog, wspierając swoich klientów.

Jestem też ekspertem medialnym, komentującym tematy psychologiczne w gazetach czy programach telewizyjnych: Pytanie na Śniadanie, Polsat Cafe itp.

 • prowadzenie projektów szkoleniowych i doradczych dla największych firm, współpraca z międzynarodowymi firmami konsultingowymi na polu HR, a także prowadzenie wielu prestiżowych eventów (rangi europejskiej i światowej), w tym międzynarodowe spotkania premierów, naukowe i gospodarcze,
 • przeprowadził unikalne w skali światowej badania, które pokazały, że wizerunek pracownika przekłada się na postrzeganie firmy,
 • ponad 17 lat doświadczenia w pracy w mediach – prasie, radiu (Radio ZET, Roxy FM, Radiostacja), a przede wszystkim w telewizji (TVP 1, TVP Info, Polsat, TVN), Obecnie – współprowadzący Studio LOTTO, oraz juror w programie Polsatu Make Me Over – Wielka Zmiana,
 • praca w działach sprzedaży na stanowiskach managerskich.

WYKŁADY, SZKOLENIA I COACHING

Jako jedyny w Polsce psycholog, trener kompetencji miękkich, coach i prezenter w tak unikalny sposób łączę profesjonalne wykształcenie i doświadczenie. Poza poradami psychologicznymi  i coachingiem prowadzę też znakomicie oceniane wykłady i szkolenia, zarówno dla firm małych i średnich jak i największych światowych korporacji.


Zapraszam do kontaktu osoby dorosłe, którym potrzebne wsparcie między innymi w zakresie tych elementów:

DEPRESJA

STRES

LĘK

SAMOOCENA

GNIEW

RELACJE

SMUTEK

I WIELE INNYCH

Jeśli więc chcesz rozwinąć jakiś obszar swojego życia, przepracować emocje, które nie dają Ci spokoju, zrozumieć i pokonać schematy, które wpływają na Twoje życie i relacje, zapraszam.

Głównym celem pracy jest dotarcie do często bardzo głęboko schowanych pod mechanizmami obronnymi, realnych przyczyn danych problemów. Wykonie takiej pracy samemu, jest niezwykle trudne, często nawet niewykonalne, potrzebna jest profesjonalna osoba z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem dzięki, której podróż do  wnętrza będzie skuteczna i bezpieczna. 

Sesja trwa 50 min. 

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ SESJE

osobiste

 • Warszawa gabinet przy ulicy Kredytowej

internetowe

 • Z dowolnego miejsca na świcie za pomocą Skype.
  Poniżej przybliżony przedział godzinowy dla wybranych stref czasowych. Jednak każda sesja ustalana jest indywidulanie, więc godziny można dostosować.

  Warszawa      15:00 – 21:00
  Londyn           14:00 – 20:00
  Nowy Jork        9:00 – 15:00
  Chicago.           8:00 – 14:00
  Los Angeles     6:00 – 12:00

Sesje odbywają się w formie spotkania na żywo lub online. 

CENY

Sesja dla jednej osoby:

 • Sesja pierwsza –  diagnoza problemu – 290 zł brutto (czas trwania 60-90 min)
 • Każda kolejna sesja – 200 zł brutto (czas trwania 50 min)

Sesja dla pary:

 • Sesja pierwsza –  diagnoza problemu – 390 zł brutto (czas trwania 60-90 min)
 • Każda kolejna sesja – 300 zł brutto (czas trwania 50 min)

Potrzebna Ci porada psychologiczna? Zapraszam do kontaktu.

Zadzwoń: +48 693 425 350

Napisz: kontakt@manka-academy.com

Lub skorzystaj z poniższego formularza.

Regulamin Polityka cookies© Marcin Mańka Akademia Komunikacji i Wizerunku 2017

Szkolenia online