Referencje

PwC

Współpracowaliśmy z Panem Marcinem przy projektach z zakresu kompetencji miękkich w biznesie. Szkolenia były dopasowane do potrzeb uczestników i inspirujące. Łączy on podejście praktyczne z dużą wiedzą psychologiczną, świetnie utrzymuje uwagę, co przekłada się na zadowolenie i wyniki.

Joanna Kucharczyk-Capiga
Academy Manager
PricewaterhouseCoopers

Henkel Beauty Care

Marcin dla naszego międzynarodowego zespołu trenerów (Wielka Brytania, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Jordania, Liban, Republika Południowej Afryki, Niemcy, Syria, Tunezja, Polska) przeprowadził szkolenie z zakresu wystąpień online. Zadbał o wcześniejsze poznanie grupy i uszył program na miarę oczekiwań.  Udowodnił, ze webinar może mieć ciekawą, interaktywna formę. Marcin szybko łamie bariery, a wręcz zaprzyjaźnia się z uczestnikami i stwarza komfortowa atmosferę podczas szkolenia.  Opinie uczestników były bardzo dobre, wręcz zaskakująco pozytywne! Moja ekipa została zmotywowana do działania, oraz wyzbyła się wszelkich obaw przed wystąpieniami online. Polecam!

Katarzyna Walo
Professional Partner Services Manager MEA
Henkel Beauty Care
Schwarzkopf Professional & Indola 

Polskie Radio

Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję Pana Marcina Mańkę, jako godnego zaufania partnera, wszystkim firmom zainteresowanym rozwojem umiejętności swoich pracowników.

Urszula Stroińska
Kierownik Centrum Edukacji Medialnej
Centrum Edukacji Medialnej

Prudential Financial, Inc

Wykład i sposób prowadzenia bardzo się podobał. Mam nadzieję, że będziemy mieli jeszcze szansę współpracować.

Dariusz Modzelewski
Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych Pramerica Życie TUiR SA
Prudential Financial, Inc.

Mattel-brand-e1495131763780

Insoft Sp. z o.o.

Dziękujemy Panu Marcinowi Mańce za świetne przeprowadzenie Konferencji z okazji 25 lecia Insoft. Zdecydowanie możemy polecić Pana Marcina jako Konferansjera prowadzącego imprezy konferencyjne.

Jacek Dutka
Prezes Zarządu
Insoft Sp. z o.o.

provident_colour_logo_rgb-e1495132017393

Caritas Polska

Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę z Panem Marcinem Mańką.

Marcin Brzeziński
Zastępca Dyrektora
Caritas Polska

CLARENA

Profesjonalizm z dużą dawką dobrego humoru. Polecam!

Aleksandra Wysocka
Kierownik Działu Wdrożeń
CLARENA

Horton International

Bardzo pozytywnie oceniam szkolenie przeprowadzone przez Marcina Mańkę. Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie, z uwzględnieniem potrzeb uczestników. Wiedza była przekazywana na konkretnych przykładach. Naszą uwagę zwróciła bardzo dobra komunikacja Trenera z grupą, dobra organizacja oraz obszerne materiały szkoleniowe. Marcin daje bardzo trafne i szczere wskazówki rozwojowe dla każdego uczestnika.

Paulina Baranowska
Managing Partner
Horton International Poland

Siemens-logo-e1495132076809

Avenir Medical

W imieniu zarządu Avenir Medical, właściciela marki Twoje Soczewki, pragnę podziękować Marcinowi Mańce za przeprowadzone szkolenie z zakresu Komunikacji Autoprezentacji. Szkolenie przebiegło w przyjaznej atmosferze, co pozwoliło jego uczestnikom w pełni przyswoić przekazane informacje.

Dyrekcja
Avenir Medical

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Usługa szkoleniowa wykonana była w sposób należyty i z zaangażowaniem.

Aleksandra Piszczorowicz
Dyrektor Departamentu Promocji i Marketingu
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Slovakia Lotte Chemical

Marcin jest coachem z ogromnym wyczuciem ludzi i biznesu. Jest również bardzo inspirujący. Zdecydowanie rekomenduję jego usługi

Maciej Kiepurski
Sales Manager Poland, Hungary, the Czech Republic
Slovakia Lotte Chemical

STRABAG

Doceniamy profesjonalizm, formę i jakość szkoleń prowadzonych przez Akademię Komunikacji i Wizerunku. Zostały one przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym, co pozwoliło na wzbogacenie wiedzy oraz podniesienie kwalifikacji uczestników. Bazując na naszych doświadczeniach polecamy firmę jako solidnego partnera biznesowego.

Adrianna Hapanowicz
Specjalista ds. szkoleń i rekrutacji
HR BRVZ Sp. z o.o.
Spółka Koncernu STRABAG SE

Profi Biznes Group

Pana Marcina cechuje sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność, co daje gwarancję rzetelnie wykonanej pracy, wykładów. Jest trenerem wysoko cenionym przez odbiorców szkoleń. Szybko i efektywnie buduje pozytywne relacje ze słuchaczami jak i osobami współpracującymi.

Sylwia Majewska
Prezes
Profi Biznes Group

Event Camp

Podczas wydarzenia Marcin Mańka wystąpił z prelekcją na temat autoprezentacji, komunikacji werbalnej i niewerbalnej oraz ich znaczeniu podczas odbywania rozmów kwalifikacyjnych. Już podczas przygotowań do konferencji Pan Marcin wykazywał się ogromnym profesjonalizmem, dzięki czemu nasza komunikacja przebiegała bez zarzutu. Wykład spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony uczestników i uzyskał najwyższe oceny w ankietach przeprowadzonych po wydarzeniu.

Dorota Rogozińska
Koordynator Projektu
Event Camp

Bespoke

Akademia zorganizowała dla naszego klienta wykład z zakresu promocji firmy w mediach społecznościach, jesteśmy zadowoleni. Polecamy.

Łukasz Klimczak
Członek Zarządu
Bespoke 

GEODIS Polska Sp. z o.o.

Miła atmosfera, pozytywny prowadzący, który posiada bardzo dużą wiedzę w temacie. Szkolenie podparte różnymi barwnymi i rzeczowymi przykładami, filmami. Rekomenduję!

Izabela Michałowska-Wyborska
HR Manager
GEODIS Polska Sp. z o.o.

Coca-Cola HBC Polska

Marcin prowadził dla nas dwa międzynarodowe eventy w języku angielskim, w tym bardzo dużą konferencję. Punktualny, przygotowany, niezawodny a do tego bardzo miły. Polecamy.

Elżbieta Makselon-Drabczyk
Dyrektor ds. Zarządzania Talentem
Coca-Cola HBC Polska

British Automotive Centrum

Współpracowaliśmy z Panem Marcinem podczas ekskluzywnego spotkania dla naszych klientów (…).
(…) całość poprowadził tak, że Panie znakomicie się bawiły i odnalazły mentora podczas tego wydarzenia.

Anna Kwaśnik
Marketing Manager
British Automotive Centrum

Orchidea Group

Entuzjazm, profesjonalizm, uśmiech i zapał do pracy to cechy Marcina. Co najważniejsze, Marcin Mańka to bardzo sympatyczny człowiek, więc praca z nim jest przyjemna.

Sebastian Wasiński
Członek Zarządu
Orchidea Group

WebTalk

Marcin bardzo dobrze wpasował się w klimat kluczowego dla nas wydarzenia. Prelegenci byli bardzo zadowoleni, jego charakter nadał lekkości przedsięwzięciu.

Michał Dunin
Managing Director at WebTalk
Creator of Chopin and Błonie watch brands

IDEA PP

Profesjonalizm, elastyczność, zaangażowanie. Marcin to prawdziwy zawodowiec, którego z czystym sumieniem można polecić jako osobę godną zaufania, która z pewnością dołoży swoją cegiełkę do sukcesu wydarzenia.

Aneta Radzimirska
Managing Director
IDEA PP

Alior Bank

Fajny, błyskotliwy i zabawny, doskonale buduje relacje.

Kacper Chudzikiewicz
Menedżer ds. komunikacji wewnętrznej
Alior Bank

Ewe

Marcin jest profesjonalnym nauczycielem. Potrafi słuchać, koncentruje się w pełni na uczestnikach dając trafne wskazówki.

Aleksandra Rusin
Koordynator systemów zarządzania
EWE

OneSpace

Pracowaliśmy z Marcinem przy wykładach motywacyjnych oraz eventach dla naszych klientów. Jest profesjonalny, przygotowany i miły, o rzeczach trudnych potrafi opowiadać w lekki, przystępny i zabawny sposób. Polecamy

Łukasz Urbański
Chief Event Maker
OneSpace

Lunapark

Pracowaliśmy razem przy produkcji programu telewizyjnego oraz przy kilku eventach. Zawsze przygotowany, zawsze profesjonalny a do tego otwarty, bardzo sympatyczny i ambitny. Polecamy.

Piotr Gierszewski 
CEO 
Lunapark

Agrifirm

Marcin prowadził dla nas event na 550 osób, Na scenie jest bardzo swobodny, bardzo szybko udało mu się wprowadzić otwartą i sympatyczną atmosferę. To był naprawdę miły wieczór, który będziemy długo wspominali. Rekomendujemy.

Janusz Pacyna
Prezes Zarządu 
Agrifirm Polska

PepsiCo

Marcin bardzo profesjonalnie i wnikliwie potrafi analizować osobowość. Trafnie ocenia sytuacje używając obrazowych porównań. Polecam coaching 

Tomasz Łyda
Dyrektor ds. Finansowych 
PepsiCo

Allegro

Marcin przygotował mnie to ważnego dla mnie wystąpienia. Do tematu prezentacji podchodzi zupełnie inaczej niż inni trenerzy. Przepracowanie stresu i tremy z Marcinem zupełnie zmieniło moje podejście nie tylko do prezentacji ale też wielu innych sytuacji. Połączenie podejścia psychologicznego i narzędziowego stosowane przez Marcina to mieszanka idealna! 

Martyna Niszczota
Product Manager
Allegro

ISPL

Fachowo, przyjaźnie. Pan Marcin stwarza przestrzeń do refleksji i rozwoju.

Agnieszka Szwedowicz
ISPL

EasySend Ltd.

Pozytywna eneria, szybkość i trafność zrozumienia problemu oraz skuteczne naprowadzanie na jego rozwiązanie – to z czym spotkałem się podczas sesji coachingowych z Marcinem.

Robert Lewandowski
Founder & CEO
EasySend Ltd.

Credit Risk Expert

Polecam sesje coachingowe prowadzone przez Pana Marcina. Dzięki jego pełnemu zaangażowaniu i profesjonalnemu przygotowaniu, ale również umiejętności zbudowania więzi i zaufania, odbyłem niesamowitą podróż w głąb siebie. Odkryłem moje rzeczywiste motywacje oraz dowiedziałem się w jakim kierunku muszę dalej podążać.

Maciej Łączyński
Credit Risk Expert

ORLEN

Szkolenie z Marcinem jest doskonałym dowodem, że nauka, to też świetna zabawa, która zaowocuje w przyszłości. Niesamowita wiedza, profesjonalizm, niespotykana życzliwość, uśmiech, pozytywna energia – za to wszystko z serca dziękujemy. Nasze podziękowanie dotyczy również przyjacielskiej atmosfery jaka panowała, dobrych relacji, jakie się nawiązały, wspólnie spędzonego czasu. Polecamy Pana Marcina jako odpowiedzialnego i rzetelnego partnera.

Bogdan Kijek
Prezes Zarządu
GRUPA ORLEN – CENTRUM EDUKACJI

ORIFLAME

Szkolenie było w pełni merytoryczne i zostało przeprowadzone przy pełnym zaangażowaniu trenera. Jestem pewien, że przyniesie ono wymierne korzyści naszym współpracownikom.

Jan Wernicki
Dyrektor Zarządzający
ORIFLAME POLAND

DB Cargo Polska S.A.

Nasi pracownicy wzięli udział w szkoleniu z zakresu prowadzenia prezentacji biznesowych prowadzonym przez Pana Marcina Mańkę. Bardzo docenili duże doświadczenie prowadzącego, które dzięki dzieleniu się z uczestnikami wieloma przykładami z życia, wspierało przyswajanie nowej wiedzy. Pan Marcin zbudował na szkoleniu bardzo przyjazną atmosferę, która pomogła uczestnikom przełamywać bariery i obawy związane z wystąpieniami publicznymi i wyciągać z tego cenne dla siebie wskazówki.

Katarzyna Zajder
Professional Development
DB Cargo Polska S.A.

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Firma Marcin Mańka i Partnerzy zorganizowała dla naszych współpracowników spotkanie motywacyjne. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Całość była przeprowadzona bardzo profesjonalnie, z uwzględnieniem specyfiki grupy. To co szczególnie zwraca uwagę to szybkość z jaką udało się przełamać bariery pomiędzy uczestnikami i zaangażować ich do czynnego udziału w ćwiczeniach. Dziękujemy.

Tomasz Rega
Dyrektor Oddziału w Bydgoszczy
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

DISCOVERY

Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i swobody, które go cechują. Jeśli zależy Państwu na jakości i pozytywnym klimacie podczas współpracy, polecamy.

Bartłomiej Główczyński
Marketing Director
DISCOVERY

KLER S.A.

Pan Marcin Mańka znakomicie wywiązał się z przypisanych mu zadań.

Marta Piwowarska
Produkcje Filmowe oraz Product Placement
KLER S.A.

MAZURKAS TRAVEL POLAND

Z wielką przyjemnością będziemy rekomendować Pana usługi.

Barbara Zygmunt
Dyrektor Biura Konferencji i Kongresów
MAZURKAS TRAVEL POLAND

DB Schenker Rail Polska S.A.

Z przyjemnością stwierdzam, że usługa szkoleniowa realizowana przez firmę Mańka and Partners spełniała najwyższe standardy w zakresie kształcenia. W związku z powyższym rekomenduję firmę jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w realizacji szkoleń.

Artur Sikorski
IT Project Management Region East
DB Schenker Rail Polska S.A.

logo_interia_integral

Akademia Biznesu MDDP

Współpraca z Marcinem Mańką układa się pomyślnie. Jest osobą kreatywną, pełną pomysłów, a do tego pracowitą i sumienną. Warsztaty prowadzi profesjonalnie, nawiązuje bardzo dobre relacje z grupą uczestników, a podczas szkolenia podawane są ciekawe, praktyczne przykłady dopasowane do konkretnej branży. Z przyjemnością rekomenduję pracę Marcina.

Magdalena Tomaszewska
Menedżer Projektów
Akademia Biznesu MDDP

Fundacja LOTTO Milion Marzeń

Pragniemy wyrazić pełne zadowolenie ze współpracy. Naszym zdaniem to godni polecenia profesjonaliści, świadczący usługi na najwyższym poziomie.

Bartosz Mielecki
Prezes Zarządu
Fundacja LOTTO Milion Marzeń

WhirlpoolCorp-2017Logo_2C_B-e1495132093673

Streetcom

Marcin jest jedną z tych osób, która zaraża pozytywną energią i pasją, zachęcając swoje otoczenie do podjęcia działań i przekraczania swoich ograniczeń. Wierzy, że wszystko jest możliwe. Pomógł mi odnaleźć równowagę miedzy życiem zawodowym a prywatnym. Rekomenduję Marcina każdemu, kto szuka świetnego coacha.

Wojtek Zdunek
Global Sales Manager
Streetcom

orlen_upstream_logo

Orchidea Group

Jesteśmy pod wrażeniem nietypowego podejścia trenerów i sympatycznej, luźnej atmosfery, którą wytworzyli. Duża dawka przydatnej wiedzy, głównie zabawne ćwiczenia praktyczne i wiele ciekawostek, sprawiły, że był to pożytecznie i przyjemnie spędzony czas.

Bartek Chojnacki
Junior Account Manager
Orchidea Group

AVENHANSEN

Szkolenia, prezentacje i warsztaty prowadzone przez Pana Marcina Mańkę charakteryzują się dynamizmem oraz bardzo praktycznym podejściem do każdego tematu, co sprawia, że Klienci chętnie wracają na nasze, wspólnie realizowane szkolenia.

Aleksandra Bilińska
Manager ds. Organizacji Szkoleń
AVENHANSEN

GIWK

Podczas szkolenia wykorzystane zostały nietypowe narzędzia. Dzięki temu pozyskana wiedza, w tym wynikająca z możliwości samooceny własnych umiejętności, stanowi niewątpliwą wartość wyniesioną ze szkolenia. Szkolenie prowadzone było w miłej atmosferze sprzyjającej zwłaszcza realizacji części warsztatowej. Polecamy tego szkoleniowca.

Monika Piotrowska-Szypryt​
Rzecznik Prasowy ​
Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.​

Grupa LoVo

Są dwa rodzaje szkoleń: takie które są potrzebne, ale szybko się je zapomina, i takie, które są potrzebne, ale zapamiętuje się je na bardzo długo. Do tej drugiej grupy zaliczam szkolenie w temacie prezentacji biznesowych i wystąpień publicznych przeprowadzone przez Marcina Mańkę.

Andrzej Dąbrowa
Członek Zarządu
Grupa LoVo

Polbruk S.A.

Polecam współpracę z Panem Marcinem Mańką, szczególnie firmom, które dążą do tego, by ich pracownicy podnosili swoje kompetencje sprzedażowe. Warto inwestować w ambitnych ludzi.

Katarzyna Stankiewicz
Główny Specjalista ds. Marketingu
Polbruk S.A.

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce

W realizacji powierzonych mu zadań Pan Marcin wykazuje znakomity profesjonalizm, ale także ogromne zaangażowanie i wyczucie. Z prawdziwą przyjemnością rekomendujemy Pana Marcina Mańkę jako godnego zaufania eksperta.

Paweł Łukasiak
Prezes
Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce

Media.regional.pl

Zaangażowany i niezwykle pozytywnie nastawiony do otoczenia. Otwartość oraz profesjonalne podejście do pracy to kluczowe cechy Marcina Mańki. Mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Anita Dudzińska
Dyrektor Marketingu i Sprzedaży
Media.regional.pl

World Media

Spontaniczność oraz pozytywna energia przy bardzo profesjonalnym podejściu do pracy to cechy Marcina. Godny polecenia.

Robert Klatt
Prezes
World Media

Grupa EWE

Indywidualne podejście do osoby szkolonej, ogrom praktycznej i przydatnej wiedzy oraz pełen profesjonalizm.

Krzysztof Bronka
Senior Software Engineer
Grupa EWE

KCR

Coaching z Marcinem to niezwykła podróż w głąb siebie – tam gdzie rozpoczyna się rozwój. Każde spotkanie było niezwykle wartosciowe, inspirujące, rozwijajace, zaskakujące absolutnie polecam i żałuję, że to już koniec.

Aleksandra Salawa
Global Director of Patient Recruitmant Solutions
CURANDUS sp. zoo

KAPlast

Jestem zdecydowanie zadowolony ze szkolenia. Marcin jest osobą profesjonalną, otwartą i sympatyczną.

Grzegorz Kapka
Prezes Zarządu
KAPlast

Eurocast

Rzadko spotyka się połączenie charyzmy, pozytywnego nastawienia i  profesjonalizmu. Marcin posiada wszystkie te cechy, dzięki czemu Jego obecność na organizowanym przez Nas evencie przełożyła się na jakość całego spotkania. Polecamy.

Krzysztof Wiśniewski
CEO
Eurocast

Fundacja Na Wszelki Wypadek

Pracowaliśmy z Marcinem przy projektach szkoleniowych, coachingowych i  rozwojowych. Bardzo cenimy jego profesjonalizm, wiedzę psychologiczną i bardzo sympatyczne podejście. Poza kwestiami zawodowymi to po prostu fajny, ciepły facet. Polecamy

Martyna Tworkowska
V-ce Prezes
Fundacja Na Wszelki Wypadek

Pierre Fabre

Korzystałam u Marcina z sesji Power Life Coaching. Chodziło o decyzję natury zawodowej, jestem bardzo zadowolona. Spotkanie było bardzo intensywne, w jego trakcie udało się znaleźć jasne i logicznie rozwiązanie.  Korzystałam z coachingu pierwszy raz, jestem pozytywnie zaskoczona i bardzo zadowolona. Polecam Marcina za wiedzę, profesjonalizm i niesamowitą umiejętność prowadzenia rozmowy i zadawania pytań tak by odkryć rozwiązanie.

Małgorzata Woźniak
Specjalista ds Jakości i Rejestracji leków
Pierre Fabre

Naspers

Marcin to świetny coach – od pierwszego spotkania zbudował szczególną więź, dzięki której spojrzałem w głąb siebie z łatwością z jaką wcześniej bym się po sobie nie spodziewał. Z pewnością przyczyniła się do tego luźna i przyjacielska atmosfera jaka wypełniała każde nasze spotkanie. A do tego zawsze duża dawka humoru! Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Marcinem i zdecydowanie polecam zainteresowanym profesjonalnym coachingiem!

Pawel Gawronski
Finance Manager at Prosus Group and Naspers
Naspers 

Grundfos

Tego właśnie szukałem. Wizerunek, efektywna komunikacja, inteligencja emocjonalna i wystąpienia publiczne oparte na solidnych fundamentach psychologicznych sprawiły, że współpraca z Marcinem to czysta przyjemność. Niezwykła łatwość dzielenia się wiedzą połączona z ciekawą formą szkolenia oraz doskonałym balansem teorii i praktyki. Polecam!

Tomasz Barłóg
Energy Optimization Team Leader
Grundfos

EWE energia sp. z o.o.

Indywidualne podejście do osoby szkolonej, ogrom praktycznej i przydatnej wiedzy oraz pełen profesjonalizm.
Szkolenie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Bardzo dobry kontakt z prowadzącym przed, w trakcie i po szkoleniu.

Krzysztof Bronka
Marketing i Komunikacja
EWE energia sp. z o.o.

Agencja Ubezpieczeniowa

Marcin ma niewątpliwie wyjątkowe i unikalne podejście na rynku. Oprócz konkretnej dawki wiedzy, uczestnicy szkolenia mają też możliwość rozmawiania o tematach ważnych i trudnych, co w efekcie przynosi rozwój.

Marta Świerk
Właściciel
Agencja Ubezpieczeniowa

Coca-Cola

Szkolenie z Marcinem to dobrze zainwestowany czas: praktyczne podpowiedzi, doświadczanie sytuacji, przyjazna atmosfera sprzyjająca nauce.

Elżbieta Makselon-Drabczyk
Dyrektor ds. Zarządzania Talentem
Coca-Cola HBC Polska

ING_logo-e1495131932575

Levi Strauss Poland

Pan Marcin Mańka przeprowadził dla Levi’s Polska Sp. z o.o. szkolenie z wystąpień telewizyjnych. Jestem bardzo zadowolona. Dzięki temu przygotowaniu wystąpienie w programie na żywo w telewizji odbyło się na najwyższym poziomie.

Justyna Gościńska
Regionalny Dyrektor Marketingu
Levi Strauss Poland

Mitsubishi_Electric_logo-e1495131969841

UPC Polska

Pan Marcin Mańka jest osoba godną polecenia. Praca z nim była przyjemnością.

Ewa Sadowska
Communications Manager, CSR & Brand PR Lead CEE
UPC Polska

TETRA PAK

Znakomicie wywiązał się z powierzonego zadania, umiejętnie łączył elegancję z dużą dawką humoru.

Monika Zonko
Koordynator ds. Jakości
TETRA PAK

GOLUB GETHOUSE

Z przyjemnością polecam Pana Marcina Mańkę, jako osobę rzetelną, doświadczoną i profesjonalną, wykazującą pełne zaangażowanie w realizację powierzonego mu zadania.

Monika Czerska
Dyrektor Marketingu
GOLUB GETHOUSE

Fundacja Orange

Współpraca przebiegła w miłej atmosferze. Jesteśmy z niej zadowoleni.

Jadwiga Czartoryska
Prezes Zarządu
Fundacja Orange

wp-logo-e1495132033128

Horton International

Szkolenie z panem Marcinem było dobrze zainwestowanym dla nas czasem, doceniamy świetne przygotowanie merytoryczne oraz prezentację i warsztaty w przyjaznej atmosferze. Pozwoliło nam to na zwiększenie naszej kreatywności oraz było elementem integracji naszego zespołu, dlatego z przyjemnością rekomendujemy pracę pana Marcina.

Anna Konowrocka
Associate Partner
Horton International Poland

STRABAG

Polecam szkolenia Marcina. Ma praktyczną i psychologiczną wiedzę oraz inspirujące podejście, stawia dużo wyzwań a jednocześnie pokazuje, że możesz więcej niż myślałeś.

Piotr Miler
Dyrektor Pionu Rachunkowości Finansowej
BRVZ Sp. z o.o.
Spółka Koncernu STRABAG SE

KIC InnoEnergy Poland Plus

Szkolenie zostało zorganizowane w profesjonalny sposób, miało wysoki poziom merytoryczny  oraz przebiegało w miłej, partnerskiej atmosferze. Zakładane cele szkolenia zostały w pełni osiągnięte, natomiast rezultaty są widoczne w pracy codziennej. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Marcina Mańki.

Michał Kraszewski
Business Creation Project Manager
KIC InnoEnergy Poland Plus

Lasy Państwowe

Profesjonalnie poprowadzone, interesujące zajęcia, które sprawiły, że uczestnicy inaczej spojrzeli na swoje możliwości. Atmosfera zajęć pozwoliła przełamać lęki uczestników, odkryć drzemiące w nich pokłady kreatywności i uwierzyć w swoje możliwości.

Zbigniew Kamiński
Rzecznik prasowy
Lasy Państwowe

ZUS_logo-e1495132109891

DERMEDIC

W imieniu swoim i pracowników, którzy odbyli szkolenie z prezentacji biznesowych i wystąpień publicznych, udzielam rekomendacji Panu Marcinowi Mańce. Dziękuję serdecznie.

Iga Fuss
Dyrektor Marketingu
DERMIEDIC (Biogened)

Centrum Rozwoju Edukacji A-Z

Uczestnicy zajęć w ankietach podkreślali jego profesjonalizm, umiejętność nawiązywania konsymptkatu z grupą, ciekawy sposób prowadzenia zajęć, a przede wszystkim wagę przekazywanych treści i ich przydatność w pracy dyrektora i nauczyciela. Z przyjemnością rekomenduję Marcina Mańkę jako trenera.

Marzena Roth
Dyrektor
Centrum Rozwoju Edukacji A-Z

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Szkolenie było doskonale dostosowane do uczestników. Prowadzący umiejętnie, pomijając trudny naukowy język, przekazał wszystkie ważne informacje, kierując je jednocześnie na rozwijanie umiejętności praktycznych. Na podkreślenie zasługuje również umiejętność zaangażowania wszystkich uczestników.

Bożena Pałasz​
Główna Księgowa​
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.​

Drutex S.A.

Pan Marcin Mańka jest profesjonalistą i wyjątkowym człowiekiem. Potrafi doskonale budować atmosferę spotkania, a jego zdolności komunikacyjne i interpersonalne są ze wszech miar wyjątkowe.

Adam Leik
Marketing Director
Drutex S.A.

EUROIMMUN POLSKA Sp. z o.o.

Szczególnie cenię atmosferę otwartości i bezpieczeństwa, która bardzo pomogła nam przełamać lęk przed wystąpieniami. Zyskaliśmy sporo pewności siebie i odkryliśmy talenty! Jestem przekonana, że szkolenie pozwoli nam wykorzystać video w marketingu.  

Dr n. med. Małgorzata Klimczak-Filippowicz, MBA
Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu
EUROIMMUN POLSKA Sp. z o.o.

Defacto Sp. z o.o.

Marcin prowadził dla naszego klienta dużą międzynarodową konferencję po angielsku, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, polecamy. 

Jarek Słomczyński
Zastępca Dyrektora Produkcji
Defacto Sp. z o.o.

Węgrowski Ośrodek Kultury

Współpraca z Panem Marcinem to przede wszystkim wysoki profesjonalizm i merytoryczne podejście do obowiązków (…). Nie do przecenienia jest również poczucie humoru oraz uniwersalność języka jakim posługuje się Pan Marcin Mańka(…).

Katarzyna Zabadała
Dyrektor
Węgrowski Ośrodek Kultury

Endorfina Events

Marcin prowadził dla naszych klientów wysokiej rangi eventy i konferencje w języku angielskim. Na przykład spotkanie premierów z przedstawicielami biznesu w trakcie festiwalu filmowego w Karlowych Warach. Potrafi zachować zimną krew i świetnie sobie radzi także w bardzo wymagających sytuacjach. Polecamy.

Michał Lizner 
Business Development Manager 
Endorfina Events

Entertainment Group

Na podstawie dotychczasowej współpracy, polecam wiedzę, kulturę osobistą, profesjonalizm i doświadczenie Marcina Mańki. Jestem przekonany, że nasza dalsza współpraca będzie równie udana i satysfakcjonująca jak dotychczas.

Grzegorz Zięba
Wiceprezes Zarządu
Entertainment Group

Dr Beata Dethloff

Cenie Marcina za bardzo umiejętne podejście do każdego uczestnika i ogromne wsparcie podczas szkolenia. Wysoko cenię jego kompetencje i zaangażowanie w to by po jego szkoleniu stanąć na scenie i wydobyć to co jest w nas najlepsze.

Dr Beata Dethloff
Doktor Nauk Medycznych
Twórczyni marki Dr Beata Dethloff, 

SBR Bank

Marcin jest wyjątkowym człowiekiem potrafiącym zarażać swoim entuzjazmem. Cechuje go bardzo duży profesjonalizm, który to mogliśmy dostrzec podczas przeprowadzonego dla nas szkolenia. Sposób przygotowania, interakcja z uczestnikami, wiedza wyniesiona ze spotkania sprawiły, że jeszcze niejednokrotnie z skorzystamy z jego usług. Polecam innym, naprawdę warto!!!

Tomasz Gromada 
Prezes Zarządu 
SBR Bank

PRO 1

Marcin prowadził dla naszych klientów kilka eventów w Polsce i nie tylko. Klienci zawsze byli zadowoleni, my podobnie. Wyróżnia go kultura osobista, bardzo pozytywne nastawienie do osób, z którymi pracuje i duża swoboda. Taka mieszanka to przepis na świetny event.

Magdalena Gatkowska 
Manager
PRO 1

DON'T WORRY

Z Marcinem współpracujemy od wielu lat. Realizowaliśmy wspólnie wiele konferencji, wykładów i eventów. Zawsze solidnie przygotowany, profesjonalny i wychodzący naprzeciw oczekiwaniom Klienta. Dzięki swojemu urokowi osobistemu i poczuciu humoru szybko nawiązuje kontakt z publicznością, tworząc przyjazną oraz swobodną atmosferę. Bardzo polecamy współpracę z Marcinem.

Norbert Kabaczyński
CEO 
DON’T WORRY

Logistyka

Korzystałam u Marcina z sesji Life Coaching i z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim, którzy chcą pogłębić wiedzę w obszarze własnego rozwoju i zrozumieć mechanizmy działań w różnych sytuacjach.

Emilia Olszak
Key Account Manager 

Promedica24

Po szkoleniu z panem Marcinem Mańką, mogę potwierdzić jego bardzo wysokie przygotowanie merytoryczne oraz znakomite podejście do kursantów. Relacja nawiązana z kursantami dawała bowiem możliwość wykreowania pewnego rodzaju swobody umożliwiającej wystąpienie przed kamerą. Pan Marcin Mańka, dzięki swojej osobowości, wiedzy oraz perfekcjonizmowi, potrafi dotrzeć do odbiorcy szkolenia, podczas którego dzieli się z nim także swoim doświadczeniem, co stanowi bardzo dużą wartość dodaną. Z pełnym przekonaniem, a zarazem ufnością, rekomenduję współpracę z panem Marcinem Mańką.

Dariusz Siedlecki
Dyrektor ds. Rekrutacji w Polsce
Promedica24

Tennis Academy Los Angeles

Gorąco polecam Marcina każdemu.  Praca z nim była przyjemnością.  Bardzo doświadczony, zawsze na czas i to, co najbardziej podobało mi się w naszych sesjach, to jego niesamowita pozytywna energia i profesjonalizm.

Kacper Owsian
Założyciel
Tennis Academy Los Angeles

Kdk events

Pełen profesjonalizm i wysoki poziom w prowadzeniu konferencji. Marcin idealnie dostosował się do oczekiwań klienta i odpowiadał na wszystkie zmiany. Wydarzenie zostało poprowadzone zgodnie z sugestiami klienta, a komunikacja podczas całej współpracy była bardzo sprawna.

Izabela Witoń
Event Coordinator
Kdk events

Żelazna Sp. z o.o.

Nasi pracownicy szczebla kierowniczego brali udział w indywidualnych sesjach coachingowych z Marcinem Mańką. Spotkania miały na celu wzmocnienie ich kompetencji zarządczych. Wszyscy uczestnicy wysoko ocenili kompetencje i zaangażowanie coacha w proces ich rozwoju indywidualnego. Polecam Marcina wszystkim poszukującym kompetentnego, charyzmatycznego i pełnego pasji coach’a.

Adriana Młyńczyk
Kierownik Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Centrum Medyczne „Żelazna” Sp. z o.o.

PZU

Poza technicznymi aspektami wystąpień publicznych bardzo wartościowy był kontekst psychologiczny problemów w występowaniu przed ludźmi. Dobrze zainwestowany czas i pieniądze.

Michał Mucha
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
PZU

Media.regional.pl

Zaangażowany i niezwykle pozytywnie nastawiony do otoczenia. Otwartość oraz profesjonalne podejście do pracy to kluczowe cechy Marcina Mańki. Mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Anita Dudzińska
Dyrektor Marketingu i Sprzedaży
Media.regional.pl

Defacto Sp. z o.o.

Marcin prowadził dla naszego klienta dużą międzynarodową konferencję po angielsku, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, polecamy. 

Jarek Słomczyński
Zastępca Dyrektora Produkcji
Defacto Sp. z o.o.

PwC

Współpracowaliśmy z Panem Marcinem przy projektach z zakresu kompetencji miękkich w biznesie. Szkolenia były dopasowane do potrzeb uczestników i inspirujące. Łączy on podejście praktyczne z dużą wiedzą psychologiczną, świetnie utrzymuje uwagę, co przekłada się na zadowolenie i wyniki.

Joanna Kucharczyk-Capiga
Academy Manager
PricewaterhouseCoopers

ORIFLAME

Szkolenie było w pełni merytoryczne i zostało przeprowadzone przy pełnym zaangażowaniu trenera. Jestem pewien, że przyniesie ono wymierne korzyści naszym współpracownikom.

Jan Wernicki
Dyrektor Zarządzający
ORIFLAME POLAND

Polskie Radio

Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję Pana Marcina Mańkę, jako godnego zaufania partnera, wszystkim firmom zainteresowanym rozwojem umiejętności swoich pracowników.

Urszula Stroińska
Kierownik Centrum Edukacji Medialnej
Centrum Edukacji Medialnej

Prudential Financial, Inc

Wykład i sposób prowadzenia bardzo się podobał. Mam nadzieję, że będziemy mieli jeszcze szansę współpracować.

Dariusz Modzelewski
Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych Pramerica Życie TUiR SA
Prudential Financial, Inc.

AVENHANSEN

Szkolenia, prezentacje i warsztaty prowadzone przez Pana Marcina Mańkę charakteryzują się dynamizmem oraz bardzo praktycznym podejściem do każdego tematu, co sprawia, że Klienci chętnie wracają na nasze, wspólnie realizowane szkolenia.

Aleksandra Bilińska
Manager ds. Organizacji Szkoleń
AVENHANSEN

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Firma Marcin Mańka i Partnerzy zorganizowała dla naszych współpracowników spotkanie motywacyjne. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Całość była przeprowadzona bardzo profesjonalnie, z uwzględnieniem specyfiki grupy. To co szczególnie zwraca uwagę to szybkość z jaką udało się przełamać bariery pomiędzy uczestnikami i zaangażować ich do czynnego udziału w ćwiczeniach. Dziękujemy.

Tomasz Rega
Dyrektor Oddziału w Bydgoszczy
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Mattel-brand-e1495131763780

KLER S.A.

Pan Marcin Mańka znakomicie wywiązał się z przypisanych mu zadań.

Marta Piwowarska
Produkcje Filmowe oraz Product Placement
KLER S.A.

Insoft Sp. z o.o.

Dziękujemy Panu Marcinowi Mańce za świetne przeprowadzenie Konferencji z okazji 25 lecia Insoft. Zdecydowanie możemy polecić Pana Marcina jako Konferansjera prowadzącego imprezy konferencyjne.

Jacek Dutka
Prezes Zarządu
Insoft Sp. z o.o.

provident_colour_logo_rgb-e1495132017393

DB Schenker Rail Polska S.A.

Z przyjemnością stwierdzam, że usługa szkoleniowa realizowana przez firmę Mańka and Partners spełniała najwyższe standardy w zakresie kształcenia. W związku z powyższym rekomenduję firmę jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w realizacji szkoleń.

Artur Sikorski
IT Project Management Region East
DB Schenker Rail Polska S.A.

Caritas Polska

Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę z Panem Marcinem Mańką.

Marcin Brzeziński
Zastępca Dyrektora
Caritas Polska

CLARENA

Profesjonalizm z dużą dawką dobrego humoru. Polecam!

Aleksandra Wysocka
Kierownik Działu Wdrożeń
CLARENA

Horton International

Bardzo pozytywnie oceniam szkolenie przeprowadzone przez Marcina Mańkę. Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie, z uwzględnieniem potrzeb uczestników. Wiedza była przekazywana na konkretnych przykładach. Naszą uwagę zwróciła bardzo dobra komunikacja Trenera z grupą, dobra organizacja oraz obszerne materiały szkoleniowe. Marcin daje bardzo trafne i szczere wskazówki rozwojowe dla każdego uczestnika.

Paulina Baranowska
Managing Partner
Horton International Poland

Siemens-logo-e1495132076809

Avenir Medical

W imieniu zarządu Avenir Medical, właściciela marki Twoje Soczewki, pragnę podziękować Marcinowi Mańce za przeprowadzone szkolenie z zakresu Komunikacji Autoprezentacji. Szkolenie przebiegło w przyjaznej atmosferze, co pozwoliło jego uczestnikom w pełni przyswoić przekazane informacje.

Dyrekcja
Avenir Medical

Akademia Biznesu MDDP

Współpraca z Marcinem Mańką układa się pomyślnie. Jest osobą kreatywną, pełną pomysłów, a do tego pracowitą i sumienną. Warsztaty prowadzi profesjonalnie, nawiązuje bardzo dobre relacje z grupą uczestników, a podczas szkolenia podawane są ciekawe, praktyczne przykłady dopasowane do konkretnej branży. Z przyjemnością rekomenduję pracę Marcina.

Magdalena Tomaszewska
Menedżer Projektów
Akademia Biznesu MDDP

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Usługa szkoleniowa wykonana była w sposób należyty i z zaangażowaniem.

Aleksandra Piszczorowicz
Dyrektor Departamentu Promocji i Marketingu
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

WhirlpoolCorp-2017Logo_2C_B-e1495132093673

Slovakia Lotte Chemical

Marcin jest coachem z ogromnym wyczuciem ludzi i biznesu. Jest również bardzo inspirujący. Zdecydowanie rekomenduję jego usługi

Maciej Kiepurski
Sales Manager Poland, Hungary, the Czech Republic
Slovakia Lotte Chemical

STRABAG

Doceniamy profesjonalizm, formę i jakość szkoleń prowadzonych przez Akademię Komunikacji i Wizerunku. Zostały one przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym, co pozwoliło na wzbogacenie wiedzy oraz podniesienie kwalifikacji uczestników. Bazując na naszych doświadczeniach polecamy firmę jako solidnego partnera biznesowego.

Adrianna Hapanowicz
Specjalista ds. szkoleń i rekrutacji
HR BRVZ Sp. z o.o.
Spółka Koncernu STRABAG SE

Profi Biznes Group

Pana Marcina cechuje sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność, co daje gwarancję rzetelnie wykonanej pracy, wykładów. Jest trenerem wysoko cenionym przez odbiorców szkoleń. Szybko i efektywnie buduje pozytywne relacje ze słuchaczami jak i osobami współpracującymi.

Sylwia Majewska
Prezes
Profi Biznes Group

Event Camp

Podczas wydarzenia Marcin Mańka wystąpił z prelekcją na temat autoprezentacji, komunikacji werbalnej i niewerbalnej oraz ich znaczeniu podczas odbywania rozmów kwalifikacyjnych. Już podczas przygotowań do konferencji Pan Marcin wykazywał się ogromnym profesjonalizmem, dzięki czemu nasza komunikacja przebiegała bez zarzutu. Wykład spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony uczestników i uzyskał najwyższe oceny w ankietach przeprowadzonych po wydarzeniu.

Dorota Rogozińska
Koordynator Projektu
Event Camp

Bespoke

Akademia zorganizowała dla naszego klienta wykład z zakresu promocji firmy w mediach społecznościach, jesteśmy zadowoleni. Polecamy.

Łukasz Klimczak
Członek Zarządu
Bespoke 

GEODIS Polska Sp. z o.o.

Miła atmosfera, pozytywny prowadzący, który posiada bardzo dużą wiedzę w temacie. Szkolenie podparte różnymi barwnymi i rzeczowymi przykładami, filmami. Rekomenduję!

Izabela Michałowska-Wyborska
HR Manager
GEODIS Polska Sp. z o.o.

GIWK

Podczas szkolenia wykorzystane zostały nietypowe narzędzia. Dzięki temu pozyskana wiedza, w tym wynikająca z możliwości samooceny własnych umiejętności, stanowi niewątpliwą wartość wyniesioną ze szkolenia. Szkolenie prowadzone było w miłej atmosferze sprzyjającej zwłaszcza realizacji części warsztatowej. Polecamy tego szkoleniowca.

Monika Piotrowska-Szypryt​
Rzecznik Prasowy ​
Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.​

Polbruk S.A.

Polecam współpracę z Panem Marcinem Mańką, szczególnie firmom, które dążą do tego, by ich pracownicy podnosili swoje kompetencje sprzedażowe. Warto inwestować w ambitnych ludzi.

Katarzyna Stankiewicz
Główny Specjalista ds. Marketingu
Polbruk S.A.

Coca-Cola HBC Polska

Marcin prowadził dla nas dwa międzynarodowe eventy w języku angielskim, w tym bardzo dużą konferencję. Punktualny, przygotowany, niezawodny a do tego bardzo miły. Polecamy.

Elżbieta Makselon-Drabczyk
Dyrektor ds. Zarządzania Talentem
Coca-Cola HBC Polska

Orchidea Group

Entuzjazm, profesjonalizm, uśmiech i zapał do pracy to cechy Marcina. Co najważniejsze, Marcin Mańka to bardzo sympatyczny człowiek, więc praca z nim jest przyjemna.

Sebastian Wasiński
Członek Zarządu
Orchidea Group

SBR Bank

Marcin jest wyjątkowym człowiekiem potrafiącym zarażać swoim entuzjazmem. Cechuje go bardzo duży profesjonalizm, który to mogliśmy dostrzec podczas przeprowadzonego dla nas szkolenia. Sposób przygotowania, interakcja z uczestnikami, wiedza wyniesiona ze spotkania sprawiły, że jeszcze niejednokrotnie z skorzystamy z jego usług. Polecam innym, naprawdę warto!!!

Tomasz Gromada 
Prezes Zarządu 
SBR Bank

KAPlast

Jestem zdecydowanie zadowolony ze szkolenia. Marcin jest osobą profesjonalną, otwartą i sympatyczną.
Grzegorz Kapka
Prezes Zarządu
KAPlast

Ewe

Marcin jest profesjonalnym nauczycielem. Potrafi słuchać, koncentruje się w pełni na uczestnikach dając trafne wskazówki.

Aleksandra Rusin
Koordynator systemów zarządzania
EWE

Streetcom

Marcin jest jedną z tych osób, która zaraża pozytywną energią i pasją, zachęcając swoje otoczenie do podjęcia działań i przekraczania swoich ograniczeń. Wierzy, że wszystko jest możliwe. Pomógł mi odnaleźć równowagę miedzy życiem zawodowym a prywatnym. Rekomenduję Marcina każdemu, kto szuka świetnego coacha.

Wojtek Zdunek
Global Sales Manager
Streetcom

Coca-Cola

Szkolenie z Marcinem to dobrze zainwestowany czas: praktyczne podpowiedzi, doświadczanie sytuacji, przyjazna atmosfera sprzyjająca nauce.

Elżbieta Makselon-Drabczyk
Dyrektor ds. Zarządzania Talentem
Coca-Cola HBC Polska

ING_logo-e1495131932575

DB Cargo Polska S.A.

Nasi pracownicy wzięli udział w szkoleniu z zakresu prowadzenia prezentacji biznesowych prowadzonym przez Pana Marcina Mańkę. Bardzo docenili duże doświadczenie prowadzącego, które dzięki dzieleniu się z uczestnikami wieloma przykładami z życia, wspierało przyswajanie nowej wiedzy. Pan Marcin zbudował na szkoleniu bardzo przyjazną atmosferę, która pomogła uczestnikom przełamywać bariery i obawy związane z wystąpieniami publicznymi i wyciągać z tego cenne dla siebie wskazówki.

Katarzyna Zajder
Professional Development
DB Cargo Polska S.A.

MAZURKAS TRAVEL POLAND

Z wielką przyjemnością będziemy rekomendować Pana usługi.

Barbara Zygmunt
Dyrektor Biura Konferencji i Kongresów
MAZURKAS TRAVEL POLAND

Levi Strauss Poland

Pan Marcin Mańka przeprowadził dla Levi’s Polska Sp. z o.o. szkolenie z wystąpień telewizyjnych. Jestem bardzo zadowolona. Dzięki temu przygotowaniu wystąpienie w programie na żywo w telewizji odbyło się na najwyższym poziomie.

Justyna Gościńska
Regionalny Dyrektor Marketingu
Levi Strauss Poland

Grupa LoVo

Są dwa rodzaje szkoleń: takie które są potrzebne, ale szybko się je zapomina, i takie, które są potrzebne, ale zapamiętuje się je na bardzo długo. Do tej drugiej grupy zaliczam szkolenie w temacie prezentacji biznesowych i wystąpień publicznych przeprowadzone przez Marcina Mańkę.

Andrzej Dąbrowa
Członek Zarządu
Grupa LoVo

DISCOVERY

Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i swobody, które go cechują. Jeśli zależy Państwu na jakości i pozytywnym klimacie podczas współpracy, polecamy.

Bartłomiej Główczyński
Marketing Director
DISCOVERY

Mitsubishi_Electric_logo-e1495131969841

UPC Polska

Pan Marcin Mańka jest osoba godną polecenia. Praca z nim była przyjemnością.

Ewa Sadowska
Communications Manager, CSR & Brand PR Lead CEE
UPC Polska

TETRA PAK

Znakomicie wywiązał się z powierzonego zadania, umiejętnie łączył elegancję z dużą dawką humoru.

Monika Zonko
Koordynator ds. Jakości
TETRA PAK

Fundacja LOTTO Milion Marzeń

Pragniemy wyrazić pełne zadowolenie ze współpracy. Naszym zdaniem to godni polecenia profesjonaliści, świadczący usługi na najwyższym poziomie.

Bartosz Mielecki
Prezes Zarządu
Fundacja LOTTO Milion Marzeń

GOLUB GETHOUSE

Z przyjemnością polecam Pana Marcina Mańkę, jako osobę rzetelną, doświadczoną i profesjonalną, wykazującą pełne zaangażowanie w realizację powierzonego mu zadania.

Monika Czerska
Dyrektor Marketingu
GOLUB GETHOUSE

logo_interia_integral

Fundacja Orange

Współpraca przebiegła w miłej atmosferze. Jesteśmy z niej zadowoleni.

Jadwiga Czartoryska
Prezes Zarządu
Fundacja Orange

Orchidea Group

Jesteśmy pod wrażeniem nietypowego podejścia trenerów i sympatycznej, luźnej atmosfery, którą wytworzyli. Duża dawka przydatnej wiedzy, głównie zabawne ćwiczenia praktyczne i wiele ciekawostek, sprawiły, że był to pożytecznie i przyjemnie spędzony czas.

Bartek Chojnacki
Junior Account Manager
Orchidea Group

wp-logo-e1495132033128

Horton International

Szkolenie z panem Marcinem było dobrze zainwestowanym dla nas czasem, doceniamy świetne przygotowanie merytoryczne oraz prezentację i warsztaty w przyjaznej atmosferze. Pozwoliło nam to na zwiększenie naszej kreatywności oraz było elementem integracji naszego zespołu, dlatego z przyjemnością rekomendujemy pracę pana Marcina.

Anna Konowrocka
Associate Partner
Horton International Poland

STRABAG

Polecam szkolenia Marcina. Ma praktyczną i psychologiczną wiedzę oraz inspirujące podejście, stawia dużo wyzwań a jednocześnie pokazuje, że możesz więcej niż myślałeś.

Piotr Miler
Dyrektor Pionu Rachunkowości Finansowej
BRVZ Sp. z o.o.
Spółka Koncernu STRABAG SE

orlen_upstream_logo

KIC InnoEnergy Poland Plus

Szkolenie zostało zorganizowane w profesjonalny sposób, miało wysoki poziom merytoryczny  oraz przebiegało w miłej, partnerskiej atmosferze. Zakładane cele szkolenia zostały w pełni osiągnięte, natomiast rezultaty są widoczne w pracy codziennej. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Marcina Mańki.

Michał Kraszewski
Business Creation Project Manager
KIC InnoEnergy Poland Plus

Lasy Państwowe

Profesjonalnie poprowadzone, interesujące zajęcia, które sprawiły, że uczestnicy inaczej spojrzeli na swoje możliwości. Atmosfera zajęć pozwoliła przełamać lęki uczestników, odkryć drzemiące w nich pokłady kreatywności i uwierzyć w swoje możliwości.

Zbigniew Kamiński
Rzecznik prasowy
Lasy Państwowe

ZUS_logo-e1495132109891

DERMEDIC

W imieniu swoim i pracowników, którzy odbyli szkolenie z prezentacji biznesowych i wystąpień publicznych, udzielam rekomendacji Panu Marcinowi Mańce. Dziękuję serdecznie.

Iga Fuss
Dyrektor Marketingu
DERMIEDIC (Biogened)

Centrum Rozwoju Edukacji A-Z

Uczestnicy zajęć w ankietach podkreślali jego profesjonalizm, umiejętność nawiązywania konsymptkatu z grupą, ciekawy sposób prowadzenia zajęć, a przede wszystkim wagę przekazywanych treści i ich przydatność w pracy dyrektora i nauczyciela. Z przyjemnością rekomenduję Marcina Mańkę jako trenera.

Marzena Roth
Dyrektor
Centrum Rozwoju Edukacji A-Z

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Szkolenie było doskonale dostosowane do uczestników. Prowadzący umiejętnie, pomijając trudny naukowy język, przekazał wszystkie ważne informacje, kierując je jednocześnie na rozwijanie umiejętności praktycznych. Na podkreślenie zasługuje również umiejętność zaangażowania wszystkich uczestników.

Bożena Pałasz​
Główna Księgowa​
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.​

Drutex S.A.

Pan Marcin Mańka jest profesjonalistą i wyjątkowym człowiekiem. Potrafi doskonale budować atmosferę spotkania, a jego zdolności komunikacyjne i interpersonalne są ze wszech miar wyjątkowe.

Adam Leik
Marketing Director
Drutex S.A.

EUROIMMUN POLSKA Sp. z o.o.

Szczególnie cenię atmosferę otwartości i bezpieczeństwa, która bardzo pomogła nam przełamać lęk przed wystąpieniami. Zyskaliśmy sporo pewności siebie i odkryliśmy talenty! Jestem przekonana, że szkolenie pozwoli nam wykorzystać video w marketingu.  

Dr n. med. Małgorzata Klimczak-Filippowicz, MBA
Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu
EUROIMMUN POLSKA Sp. z o.o.

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce

W realizacji powierzonych mu zadań Pan Marcin wykazuje znakomity profesjonalizm, ale także ogromne zaangażowanie i wyczucie. Z prawdziwą przyjemnością rekomendujemy Pana Marcina Mańkę jako godnego zaufania eksperta.

Paweł Łukasiak
Prezes
Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce

Entertainment Group

Na podstawie dotychczasowej współpracy, polecam wiedzę, kulturę osobistą, profesjonalizm i doświadczenie Marcina Mańki. Jestem przekonany, że nasza dalsza współpraca będzie równie udana i satysfakcjonująca jak dotychczas.

Grzegorz Zięba
Wiceprezes Zarządu
Entertainment Group

British Automotive Centrum

Współpracowaliśmy z Panem Marcinem podczas ekskluzywnego spotkania dla naszych klientów (…).
(…) całość poprowadził tak, że Panie znakomicie się bawiły i odnalazły mentora podczas tego wydarzenia.

Anna Kwaśnik
Marketing Manager
British Automotive Centrum

Węgrowski Ośrodek Kultury

Współpraca z Panem Marcinem to przede wszystkim wysoki profesjonalizm i merytoryczne podejście do obowiązków (…). Nie do przecenienia jest również poczucie humoru oraz uniwersalność języka jakim posługuje się Pan Marcin Mańka(…).

Katarzyna Zabadała
Dyrektor
Węgrowski Ośrodek Kultury

Endorfina Events

Marcin prowadził dla naszych klientów wysokiej rangi eventy i konferencje w języku angielskim. Na przykład spotkanie premierów z przedstawicielami biznesu w trakcie festiwalu filmowego w Karlowych Warach. Potrafi zachować zimną krew i świetnie sobie radzi także w bardzo wymagających sytuacjach. Polecamy.

Michał Lizner
Business Development Manager
Endorfina Events

Regulamin Polityka cookies© Marcin Mańka Akademia Komunikacji i Wizerunku 2017

Szkolenia online