Twój indywidualny profil emocjonalny - badanie

Marcin Mańka

Ekspert prowadzący

Jako jedyny w Polsce psycholog, trener kompetencji miękkich, coach w tak unikalny sposób łączy profesjonalne wykształcenie i doświadczenie.

Wykształcenie psychologiczne (3 szkoły) i prawnicze. 17 lat w roli prezentera m. in. Radio ZET, TVP 1, TVP Info, Polsat.

Doświadczenie biznesowe i w pracy na stanowiskach managerskich (sprzedaż, relacje). Prowadzenie międzynarodowych eventów i konferencji. Bardzo bogate doświadczenie szkoleniowe.

Blisko 100 listów referencyjnych od największych światowych korporacji takich jak Coca-Cola, Oriflame czy PWC.

Marcin-Mańka-2

DOŚWIADCZENIE I WYKSZTAŁCENIE

  • Wykształcenie: psychologia, prawo, szkoła treningu psychologicznego, międzynarodowy certyfikat coach icf, roczny kurs aktorski, w trakcie doktoratu
  • prowadzenie projektów szkoleniowych i doradczych dla największych firm, współpraca z międzynarodowymi firmami konsultingowymi na polu HR, a także prowadzenie wielu prestiżowych eventów (rangi europejskiej i światowej), w tym międzynarodowe spotkania premierów, naukowe i gospodarcze,
  • przeprowadził unikalne w skali światowej badania, które pokazały, że wizerunek pracownika przekłada się na postrzeganie firmy,
  • ponad 17 lat doświadczenia w pracy w mediach – prasie, radiu (Radio ZET, Roxy FM, Radiostacja), a przede wszystkim w telewizji (TVP 1, TVP Info, Polsat, TVN), Obecnie – współprowadzący Studio LOTTO, oraz juror w programie Polsatu Make Me Over – Wielka Zmiana, ekspert psycholog w programach telewizyjnych między innymi Pytanie na Śniadanie,
  • praca w działach sprzedaży na stanowiskach managerskich.

WYKŁADY, SZKOLENIA I COACHING

Jako jedyny w Polsce psycholog, trener kompetencji miękkich, coach i prezenter w tak unikalny sposób łączę profesjonalne wykształcenie i doświadczenie. Prowadzę znakomicie oceniane wykłady i szkolenia, zarówno dla firm małych i średnich jak i największych światowych korporacji.

OPIS

Kolejna opcja pracy w ramach projektu Emocjonalny Kompas 2.0 to indywidualne badania i konsultacje.
W trakcie spotkania lub rozmowy online przeprowadzam i analizuję z danym klientem, jego indywidualny profil emocjonalny, sprawdzamy na podstawie testu jego typ osobowości. Zgodnie moim autorskim podziałem, każdy jest mieszanką „4 żywiołów”, z których 1 zwykle jest dominujący, czyli Ziemia, Ogień Woda lub Powietrze. Ten test traktujemy jako ciekawostkę, bazę do tego, że człowieka nie da się zamknąć z prostych ramach, ale jednak się różnimy. To będzie punkt wyjścia do pracy z emocjami. W kolejnym kroku wykorzystujemy testy rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, które pomagają nam sprawdzić różne aspekty inteligencji emocjonalnej.

Mając taką wiedzę, przeprowadzam sesję coachingową, w trakcie, której klient ustala kolejne kroki rozwoju w tym zakresie. Wspólnie precyzujemy silne strony oraz te które wymagają rozwoju.

Zapraszam

Chcesz wziąć udział w badaniu lub zapisać swoich pracowników?

Zadzwoń: +48 693 425 350

Napisz: kontakt@manka-academy.com

Lub skorzystaj z poniższego formularza.

Regulamin Polityka cookies© Marcin Mańka Akademia Komunikacji i Wizerunku 2017

Szkolenia online